פתיחת עסק

מעוניין לפתוח עסק חדש , אך חושש מהתעסקות עם מס הכנסה , עם בירוקרטיה של הרשויות ?

אם אתה מעוניין להקים עסק עצמאי  בצורה התאגדות של עוסק פטור, מורשה, חברה בע"מ, אצלנו במשרד רואי חשבון עוזי דוד תקבל את הייעוץ הנכון באיזה צורת התאגדות לפתוח את העסק ותוכל להסיר דאגתך בכל הקשור לנושא ניהול הכספים ועבודה מול רשויות המס, מאחר ואנו נדאג לכל הטיפול מול רשויות המס השונות. כך שכל שיוותר לך הוא להתרכז אך ורק בעסקים ….

להלן השירותים הפיננסיים שמשרדינו מציע:

הגשת דוחות שנתיים לרשויות
הגשת דוחות שנתיים היא חובה על פי חוק המוטלת על כל אזרח ישראלי שלו עסק , אחת לשנה. הגשת דוחות שנתיים חובה מצריכה ידע וניסיון לכן אנו כאן על מנת להגיש עבורך את הדוחות.

הצהרות הון
ברגע שפתחת תיקים ברשויות אתה צפוי לקבל דרישה להצהרת הון. הצהרת הון הינה דין וחשבון על נכסים והתחייבויות של תושב ישראל ומשפחתו (כולל ילדים עד גיל 18) למס הכנסה בהתאם לדרישה מפורשת לתאריך נתון. אחת הדרכים של רשות המיסים להילחם ב"הון השחור" הינה דרך הצהרת ההון. כל הצהרה נבחנת  בהתאם להצהרת ההון הקודמת שהוגשה וע"י כך מתנהל מעקב לאורך זמן בכל הקשור לשינויים בשווי נכסיך (נכסים פחות התחייבויות) תוך התחשבות ב"הוצאות מחייה" שוטפות כגון: בילויים, חינוך, רכב ועוד. כל עצמאי הרשום במס הכנסה מקבל אחת לכמה שנים דרישה להצהרת הון. מומלץ מאוד לא להגיש הצהרת הון לבד!! אלא לגשת לבעל מקצוע כדי שיערוך אותה וזאת מפאת מורכבות הנושא ורגישותו.

ייצוג בפני רשויות המס וביטוח לאומי
התמודדות מול הרשויות השונות יכול להוות עבורך תהליך ארוך ומסורבל. מומלץ להיעזר בבעל מקצוע שיבצע זאת עבורך ויחסוך לך זמן יקר וייעל עבורך את התהליכים

ביקורת דוחות כספיים לחברות, עמותות, רשויות מקומיות ומוסדות ציבור.

ייעוץ מסים הכוללים:
ייעוץ והכוונה לחברות, דיוני שומות עם רשויות המס, דוחות מס לחברות גדולות/ קטנות/ עצמאים/ שותפויות.

הנהלת חשבונות
כל עסק בין אם הוא חברה בע"מ או בעל עסק עצמאי נדרש לשירותי הנהלת חשבונות מקצועיים על מנת לעמוד בכל הסטנדרטים הנדרשים על ידי הרשויות הפיקוח, המיסוי והחוק. הנהלת החשבונות משמשת גם ככלי להתנהלות יעילה של עסק.

אנו נשמח להעניק לך, בין היתר, את השירותים הבאים:

• הנהלת חשבונות כפולה וחד צדית.
• עריכת התאמות מול הבנקים, ספקים, לקוחות וכד' התאמה חודשית.
• העברה ודיווח של ניכויי מס הכנסה ומע"מ, ביטוח לאומי ותנאים סוציאליים.
• דיווחים שוטפים לרשויות השונות
• הכנת משכורות לחברות ויחידים:
> עיבוד והפקת תלושי השכר.
> טיפול בפרישת עובדים ובפיצויי פיטורין.
> הפקת דוחות ניהוליים ממערכת השכר.
• סגירת חומר לסוף שנה לצורך הגשתו לביקורת.